FAIL (the browser should render some flash content, not this).

 

Dr.  Ragıp Mustafa BAŞBUĞ

Adı : Ragıp Mustafa BAŞBUĞ
Doğum Yeri : Divriği / Sivas
Doğum Tarihi : 1.1.1961
Medeni Hali  : Evli


İş Adresi : Mekatronik Yazılım San Tic Ltd Şti, Kor Plaza No:70/3 Kozyatağı İSTANBUL
Telefon(İş)   : 0-216-575 13 23
Telefon(Gsm) : 0-543-926 07 77
Fax : 0-216-572 34 04
E-Posta : ragip.com

 


 

MİSYON

Dr. Ragıp Mustafa Başbuğ; Ailesi, Memleketi ve Milletinden aldıklarını yine ailesi, memleketi ve milleti için "hizmet olarak sunmayı" "ilke edinmiştir".

Bu ilkeler etrafında Mesleki ve Kariyer hayatında elde ettiği tecrübelerini memleketin kalkınması, mutluluk ve refahı için hizmete dönüştürmek üzere, daima dürüst, seviyeli, atılımcı olarak durmadan çalışacağız. "herşey Türkiye için"...

 

VİZYON

Dr. Ragıp Başbuğ; Bilişim Sektöründeki kariyerini arkasına alarak, güncel teknolojilerdeki tecrübelerini, kalkınma modellerine dönüştürmeyi başarmış ve geniş ufuklu, ileriye ve geleceğe dair köklü, yenilikçi, atılımcı kalkınma modellerini memleketimize uygulamak ve kazandırmak üzere harekete geçmiştir.

Dr. Ragıp Başbuğ; memleketin mevcut durumunu değerlendirerek, eldeki imkanlar ve memleketin sosyoekonomik ve kültürel değerleri ile insan kaynağınıda ölçeklendirerek kalkınma modelleri belirlemiş ve halkıyla paylaşmıştır.

Bu projelerin tümünü ve her geçen gün yenilerini, halkımızla paylaşarak "ortak aklı" ve ortak "beyin fırtınasını" birlikte yaparak, geleceğimizi birlikte çizmeyi ve hepbirlikte başarmayı hedeflemiş bulunuyoruz.

Fakirlikte kurtulmak ve aydınlık yarınlara ulaşmak üzere, 21. yüzyılın teknolojilerini kullanan bireyler olmak yerine, teknolojiyi üreten şehrin bireyleri olayı aklımıza ve gönlümüze koyduk, dönüşümüz yoktur.
"herşey Türkiye için"..